Outsourcing IT

Dostarczamy specjalistów z branży

Nasz wykwalifikowany zespół rekruterów zajmuje się pozyskiwaniem kandydatów spełniających określone kryteria. Stale rozbudowujemy nasz zespół współracowników szczegółowo analizując kompetencje każdego z nich, by dostarczać osoby o najwyższych umiejętnościach.   

Doskonałe zrozumienie potrzeb naszych klientów.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra rekruterów.

Modele współpracy: Team Leasing, Body Leasing, Team Augmentation.

Wsparcie Twojego wewnętrznego zespołu

wysokie kompetencje testerskie
wysokie kompetencje testerskie
testerzy z certyfikatami i doświadczeniem

Twoja dynamicznie rozwijająca się firma potrzebuje talentów? Nasz zespół rekrutacyjny jest gotowy pomóc w znalezieniu najlepszych kandydatów, którzy sprostają wymaganiom biznesowym.

Możemy szybko i efektywnie pomóc
w zidentyfikowaniu i zatrudnieniu wysokiej jakości pracowników, abyś mógł skutecznie realizować duże projekty.

W przypadku, gdy Twój zespół ds. rekrutacji potrzebuje wsparcia, możemy natychmiast przejąć zadania i zapewnić Ci pomoc w pozyskiwaniu najwyższej klasy talentów.​

Jak wygląda współpraca z nami?

Pozyskiwanie i przyciąganie

Dzięki naszym zaawansowanym narzędziom rekrutacyjnym skutecznie przyciągniemy najlepszych kandydatów idealnie pasująych do Twojej firmy i kultury organizacyjnej.​

Strategia i porady

Opracujemy spersonalizowaną strategię rekrutacji, dostosowaną
do Twoich potrzeb biznesowych, aby zapewnić Ci długofalowy
sukces i zyski.​

Ocena i wybór

Nasz doświadczony zespół rekruterów przeprowadzi dokładne staranne oceny kandydatów, pozwalając Ci na wybór tych, którzy najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.

l

 

  • Zaopiekujemy się pełnym procesem Twoich rekrutacji.
  • Zapełnimy pipeline już od pierwszego dnia.
  • Otrzymasz od nas raporty dokumentujące nasze postępy.
  • Stworzymy i opublikujemy ogłoszenia rekrutacyjne.

 

  • Wyszukamy i wyłonimy dla Ciebie najlepszych kandydatów.
  • Zweryfikujemy kompetencje miękkie kandydatów.
  • Będziemy koordynować rozmowy i spotkania.
  • Udostępnimy system do obsługi rekrutacji.

Korzyści z outsourcingu usług rekrutacyjnych 

Rozszerzony dostęp do bazy danych

Posiadamy szeroką bazę danych, co skraca czas dotarcia do kandydatów i umożliwia nam znalezienie odpowiednich profesjonalistów nawet w trudno dostępnych branżach i specjalizacjach.

Poszerzony zasięg rekrutacji

Używamy zaawansowanych narzędzi analitycznych, a social media wykorzystujemy jako dodatkowy kanał rekrutacyjny. Dzięki temu możemy dotrzeć do większego grona potencjalnych kandydatów o różnorodnych umiejętnościach i doświadczeniach.

Specjalistyczna wiedza i doświadczenie

Posiadamy najlepszych ekspertów rekrutacyjnych, którzy dzięki swojemu doświadczeniu w identyfikacji i selekcji kandydatów, są w stanie zapewnić naszym Klientom wyjątkową jakość usług rekrutacyjnych. Zapewniamy weryfikację znajomości języka angielskiego oraz wszelkich kompetencji miękkich.

Indywidualne podejście do klienta

Strategię rekrutacyjną zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta, co zapewnia bardziej efektywny i spersonalizowany proces rekrutacji.

Koncentracja na kluczowych zadaniach

Klienci mogą skupić się na swoich głównych działaniach biznesowych, podczas gdy outsourcing rekrutacyjny zajmuje się pozyskiwaniem talentów.

Zysk z długofalowej współpracy

Długoterminowa współpraca z Soflab Technology przynosi korzyści w postaci budowy silnych zespołów i osiągania strategicznych celów. Podczas pierwszych wspólnych spotkań możemy zadawać dużo pytań, ale dzięki temu podczas kolejnych rekrutacji już doskonale wiemy jakich kandydatów potrzebuje Klient.

Z nami szybko pozyskasz:

Java dev

.NET dev

Scrum Master

Project Manager

Analysts

Agile coach

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!

Zgody możesz wycofać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres: wycofanie.zgody.RODO@soflab.pl Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Soflab Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-568) przy ul. Ligockiej 103. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować: soflab@soflab.pl

Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania, jak również prawo ich przeniesienia. W przypadku, gdy uznasz, że Twoje dane są niewłaściwie wykorzystywane lub chronione, masz możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w okresie udzielania odpowiedzi na Twoje zapytanie, a w celach marketingu i przesyłania informacji handlowych do wycofania Twojej zgody.