logo 20 top leading testing providers

Soflab Technology po raz trzeci w światowej elicie

 

Soflab Technology już po raz trzeci znalazł się wśród 20 światowych liderów z dziedziny testowania oprogramowania według brytyjskiego „Test Magazine”. Po debiucie w roku 2015 nasza firma ugruntowała swoją pozycję w prestiżowym rankingu w edycjach 2017 i 2018.

„Test Magazine” to specjalistyczny dwumiesięcznik, od 2008 roku koncentrujący się na zagadnieniach związanych z jakością i bezpieczeństwem rozwiązań informatycznych. Co roku ogłasza listę 20 firm z całego świata, które wyróżniły się na tym polu. W gronie „20 Leading Software Testing Providers” w ostatnich latach znaleźli się m. in. tacy giganci rynkowi jak Microsoft, HP, Amdocs, Sogeti (grupa Capgemini), Tata Consultancy Services, Sii czy Cognizant. Pełna lista najnowszego zestawienia znajduje się tu: https://www.softwaretestingnews.co.uk/products/test-magazine/20-leading-testing-providers-2018/

Soflab został doceniony przez „Test Magazine” za potwierdzoną najwyższą jakość usług, nowatorskie podejście do weryfikacji rozwiązań IT oraz promowanie dobrych praktyk w tym zakresie. Pismo podkreśla, że Soflab Technology w ostatnich 10 latach zrealizował już ponad 5000 projektów w Europie, a teraz koncentruje się na ekspansji poza kontynent.

– Zaczynaliśmy od realizacji projektów testowych, kiedy o potrzebie weryfikacji rozwiązań informatycznych słyszało niewielu. Przed trzema laty, gdy po raz pierwszy pojawiliśmy się w zestawieniu „20 Leading Software Testing Providers”, wśród naszych klientów były już największe firmy i instytucje z Polski i 10 innych krajów. Dziś polscy specjaliści zaczynają odgrywać coraz ważniejszą rolę w światowej branży testów i bezpieczeństwa systemów IT – powiedział Tomasz Szadkowski, prezes Soflab w rozmowie z Pulsem Biznesu.