Najwyższa jakość doceniona

 

Miło nam poinformować, że Soflab Technology został wyróżniony tytułem Laureata i złotym godłem w kategorii „Usługi” w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2015. Gala wręczenia nagród, która odbyła się 28 września w warszawskim hotelu Marriott, była zwieńczeniem Europejskiego Forum Jakości 2015. Wzięli w nim udział przedstawiciele organizacji rządowych, samorządowych, instytucji naukowych i wielu cenionych polskich firm.

Najwyższa Jakość Quality International  to ogólnopolski program konkursowy, realizowany pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt, który miał już swoją 9. edycję, promuje skuteczne metody zarządzania jakością. Jego celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktów lub usług na najwyższym poziomie. Konkurs nie dzieli firm – docenia jednakowo najwyższą staranność niezależnie od branży.

Soflab Technology został nagrodzony złotym godłem QI za usługi niezależnego testowania systemów IT. Znaleźliśmy się obok tak znanych firm jak Atlas, Bank Pekao, BP, British-American Tabacco, Enea, Zelmer i innych. Zapewniamy, że pozostaniemy w tym doborowym towarzystwie.