Stale poszukujemy osób z pasją, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe podczas realizacji ambitnych i ciekawych projektów w Polsce oraz za granicą.

OBECNIE POSZUKUJEMY

W związku z rozwojem CENTRUM TESTÓW OPROGRAMOWANIA, prowadzimy rekrutację na stanowiska, których szczegółowy opis znajduje się poniżej. Aplikacje prosimy przesyłać bezpośrednio poprzez link przypisany do konkretnego stanowiska.

MiastoStanowiskoOznaczenie ref.
WarszawaTester OprogramowaniaTO/WAW
WrocławMłodszy Tester OprogramowaniaMTO/WRO

Przetwarzanie Danych Osobowych: więcej informacji

PROCES REKRUTACJI

CV

TEST

ROZMOWA

  1. Weryfikacja CV, w ramach której każda aplikacja jest szczegółowo analizowana.
  2. Wybrane osoby zapraszamy do wypełnienia testów weryfikujących wiedzę z obszaru testowania oprogramowania oraz testu z języka angielskiego.
  3. Ostatnim etapem jest rozmowa kandydata z przedstawicielami odpowiedniego działu merytorycznego i działu HR, na której są omawiane warunki współpracy.

Rekrutację traktujemy jako dialog z kandydatami, dzięki któremu zarówno aplikujący, jak i my sami znajdujemy odpowiedź na pytanie: Czy chcemy pracować razem?

PŁATNE PRAKTYKI

Propozycję praktyk adresujemy do osób uczących się, zainteresowanych testowaniem oprogramowania, niezależnie od kierunku studiów bądź uczelni. Aplikacje dotyczące praktyk powinny zawierać: CV, możliwe terminy praktyk i opis zainteresowań zawodowych. Te informacje pozwolą nam na odpowiednie dobranie projektu w zakresie praktyk. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kariera[at]soflab.pl umieszczając w tytule korespondencji hasło „Praktyka”.

ZESPÓŁ

Wyjątkowy zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę w zakresie technologii informatycznych. To osoby dla których zapewnienie jakości to prawdziwa pasja.

Ciekawe projekty

Realizujemy liczne projekty w wielu sektorach rynku, co umożliwia stały rozwój kompetencji i poprawę efektywności świadczonych przez nas usług oraz wypracowywanie nowych rozwiązań – zarówno organizacyjnych, jak i technicznych.

Rozwój

Ścieżki kariery są planowane w taki sposób, aby cele zawodowe były osiągalne i satysfakcjonujące dla pracownika. Szczególną wagę przywiązujemy do tego, by poprzez szkolenia podnosić kompetencje oraz nadążać za zmieniającym się trendami w branży ICT.

Polityka jakości

Filozofia działania Soflab wynika bezpośrednio z praktyki i wiedzy dotyczącej zapewniania jakości w projektach informatycznych. Działając w sposób udokumentowany i weryfikowalny cały czas doskonalimy metody i organizację pracy, co przekłada się na rozwój naszego zespołu.