Stale poszukujemy osób z pasją, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe podczas realizacji ambitnych i ciekawych projektów w Polsce oraz za granicą.

OBECNIE POSZUKUJEMY

W związku z rozwojem CENTRUM TESTÓW OPROGRAMOWANIA, prowadzimy rekrutację na stanowiska, których szczegółowy opis znajduje się poniżej. Aplikacje prosimy przesyłać bezpośrednio poprzez link przypisany do konkretnego stanowiska.

PROCES REKRUTACJI

CV

TEST

ROZMOWA

  1. Weryfikacja CV, w ramach której każda aplikacja jest szczegółowo analizowana.
  2. Wybrane osoby zapraszamy do wypełnienia testów weryfikujących wiedzę z obszaru testowania oprogramowania oraz testu z języka angielskiego.
  3. Ostatnim etapem jest rozmowa kandydata z przedstawicielami odpowiedniego działu merytorycznego i działu HR, na której są omawiane warunki współpracy.

Rekrutację traktujemy jako dialog z kandydatami, dzięki któremu zarówno aplikujący, jak i my sami znajdujemy odpowiedź na pytanie: Czy chcemy pracować razem?

PŁATNE PRAKTYKI

Propozycję praktyk adresujemy do osób uczących się, zainteresowanych testowaniem oprogramowania, niezależnie od kierunku studiów bądź uczelni. Aplikacje dotyczące praktyk powinny zawierać: CV, możliwe terminy praktyk i opis zainteresowań zawodowych. Te informacje pozwolą nam na odpowiednie dobranie projektu w zakresie praktyk. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kariera[at]soflab.pl umieszczając w tytule korespondencji hasło „Praktyka”.

ZESPÓŁ

Wyjątkowy zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę w zakresie technologii informatycznych. To osoby dla których zapewnienie jakości to prawdziwa pasja.

Ciekawe projekty

Realizujemy liczne projekty w wielu sektorach rynku, co umożliwia stały rozwój kompetencji i poprawę efektywności świadczonych przez nas usług oraz wypracowywanie nowych rozwiązań – zarówno organizacyjnych, jak i technicznych.

Rozwój

Ścieżki kariery są planowane w taki sposób, aby cele zawodowe były osiągalne i satysfakcjonujące dla pracownika. Szczególną wagę przywiązujemy do tego, by poprzez szkolenia podnosić kompetencje oraz nadążać za zmieniającym się trendami w branży ICT.

Polityka jakości

Filozofia działania Soflab wynika bezpośrednio z praktyki i wiedzy dotyczącej zapewniania jakości w projektach informatycznych. Działając w sposób udokumentowany i weryfikowalny cały czas doskonalimy metody i organizację pracy, co przekłada się na rozwój naszego zespołu.